Hits: 57

Jedinečný grafický dizajn, firemný branding alebo pútavá grafika

Nič nie je nemožné! Naše grafické štúdio vám pomôžeme s propagáciou vašej značky.
bad-wolf-logo-transparent

Zlý vlk vie...

...že dobrá grafika je o detailoch.

Nič nie je nemožné. Nové logo či firemný branding podľa vašej požiadavky, alebo si necháte poradiť niečo nové? Je to len na vás. Kompletný logo dizajn s farebnou škálou, vo formátoch AI, PDF, PNG. Firemný branding od vizitky po autobus? Áno aj to je možné. Návrh firemných predmetov, vizitiek, hlavičkového papiera, ale aj reklamných drobností, šálok, až po kompletný polep automobilov, alebo autobusov.
Neprehliadnuteľný webdizajn, jedinečná brožúra, dychberúce logo, alebo exkluzívna vizitka? Nič nie je problém. Navrhneme grafiku šitú na každú príležitosť, pre každú cieľovú skupinu či brand

Grafika šitá na mieru

Radi vám pomôžeme s vytvorením a propagáciou vašej značky. Jedinečná grafika šitá na mieru, ktorá upúta a nenudí. Milujeme svoju prácu, nové výzvy, zadania a projekty ku ktorým vždy pristupujeme individuálne.

Pomôžeme vám s...

Prečo to zveriť zlému vlkovi

Vytvorí vám identitu

Nielen web, ale aj osobitný brand vašej firmy vám pomôže sa stať úspešnejším.

Nezabudnuteľná grafika

Efektívny dizajn, bez ohľadu na jeho formát, začína skvelým nápadom. Vynikajúci grafický dizajn môže byť prínosom pre úspech firmy. Našou prioritou je porozumieť vašim potrebám a potrebám, aby naša práca zlepšila váš obchodný potenciál.

Brandingom, Grafickým designom

Naša tvorba

Grafika
video
Logo Design
Vektorová kresba
Web Design
Vizitka

Napíšte nám...

A my Vám vypracujeme ponuku presne podľa vašich požiadaviek